Euro Aparthotel

O Nas

W Euro Aparthotelu usytuowanym w samym centrum tarnowskiego rynku, oddajemy do Państwa dyspozycji kilkanaście wygodnych pokoi, w tym apartamenty, pokoje o podwyższonym standardzie oraz pokoje ekonomiczne. Każdy z nich posiada wygodne podwójne łóżko, stylowe drewniane meble oraz malowidła, tak aby podczas pobytu przybliżyć Państwu klimat XIII - wiecznej kamienicy.

 

Aparthotel i Restauracja U Jana mieszczą się w kamienicy, która powstała pod koniec XIII wieku, jako dom mieszkalny. Spalona podczas pożaru miasta w 1735 roku została odbudowana i przebudowana między 1743 a 1796 rokiem. W latach 1767–87 w kamienicy swoją siedzibę miała pierwsza w Tarnowie stacja poczty królewskiej. W 1998 roku kamienicę wpisano do rejestru zabytków. W 2000 roku właścicielem został Jan Kucharczyk, który przeprowadził w kamienicy gruntowny remont. W powstałym wówczas obiekcie zamieszkał malarz, który w zamian za dach nad głową i wyżywienie malował obrazy nadające wnętrzom kamienicy niepowtarzalny charakter. Po śmierci Jana Kucharczyka w 2009 roku prowadzenie aparthotelu i restauracji kontynuują jego synowie.

Pokoje

Zobacz Wszystkie Pokoje

Zalety i Korzyści

Oferta dla Firm

Oferta dla Firm
  • Specjalne pakiety cenowe na noclegi przy dłuższych pobytach lub stałej współpracy.
  • Możliwość pakietów noclegowych ze śniadaniem lub dodatkowo z obiado-kolacją.
  • Organizacja spotkań biznesowych z propozycją konsumpcyjną, szkoleń, konferencji, bankietów.
  • Możliwość organizacji cateringu w dowolnej lokalizacji na terenie Tarnowa i okolic z możliwością dań obiadowych, czy grilla/bbq.
  • Proponujemy również wynajem namiotów. Profesjonalną obsługę oraz wystrój.
  • Dajemy możliwość dogodnych form płatności, a przy nawiązaniu dłuższej współpracy oferujemy specjalne rabaty.
  • Zadowolenie klienta to nasz priorytet, dlatego jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa sugestie i wszelkie propozycje.